هدایای سازمانی

هدایای تبلیغاتی و سازمانی جزو دسته موارد شرکتی می‌باشد که از دیرباز مرسوم بوده‌است و شرکت‌های مختلف هزینه‌های مالی، زمانی و انسانی زیادی را در این زمینه صرف می‌کنند. در مناسبت‌هایی چون عید نوروز، شب یلدا، ماه رمضان، سالگرد تأسیس شرکت، جهت حضور در همایش‌ها، سمینارها، نمایشگاه‌ها و یا در جهت تجلیل از نفرات سازمان در مناسبت‌های مختلفی همانند تولدها، سالگردها، بدو استخدام، اتمام پروژه‌ها، جشن پایان سال و… سازمان‌ها و شرکت‌ها جهت تهیه هدایای تبلیغاتی خاص و متفاوت اقدام می‌کنند.
در شرایط اقتصادی و بازار این روزها تهیه هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت و مناسب بسیار دشوار و زمان‌بر شده است؛ زیرا با وجود تنوع زیاد محصولات موجود در بازار، هدایای تبلیغاتی که توسط شرکت‌ها عرضه می‌شوند تکراری، ساده، پرهزینه و بعضاً بدون اثر بوده و هیجان لازم را به طرف مقابل اعمال نکرده و به طبع آن تأثیرگذاری بسیار محدودی دارد.
با توجه به اینکه هدف اصلی این هدایای تبلیغاتی جلب‌توجه مخاطبین و درگیر کردن ذهن آن‌ها با برند شما می‌باشد اکثر هدایای تبلیغاتی به دلیل تولید انبوه و در نظر نگرفتن جنسیت، سن و سال و سمت تحویل‌گیرنده و همچنین بی‌تفاوتی نسبت به مناسبت و دیگر پارامترهای جامعه هدف، باعث هدر رفتن هزینه و زمان گشته و گاهی حتی با ایجاد حس بی‌تفاوتی در مخاطبین سبب دور شدن آن‌ها از شما و برندتان می‌گردد.
در این راستا تیم سرزمین کادو جهت آماده‌سازی هدایای تبلیغاتی خلاقانه، با ایده پردازی و همیاری روانشناسان و هنرمندان مجرب و با ترکیب محصولات و افزودن المان‌های زیبا، جذاب طراحی و به‌کارگیری بسته‌بندی‌های گوناگون، متنوع و متناسب با جامعه هدف شما، کمک می‌کند تا با ایجاد تفاوت، خودتان را جلوتر از رقبا در ذهن مخاطبین حک کنید و تجربه‌ای دل‌نشین را برای آن‌ها ایجاد کنید. ما همواره در طول مسیر همراه شما هستیم.
حال نکته قابل تأمل این است که این تفاوت از کجا ایجاد می‌شود؟ (با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.)
ما در دو زمینه به شما کمک می‌کنیم:

هدایای تبلیغاتی

شرکت ها به مناسبت های مختلف مانند برگزاری همایش یا سمینار، حضور در نمایشگاه ها و … پکیج های تبلیغاتی آماده و ارائه میکنند تا نام خود را در ذهن مخاطبینشان حک کنند تا در فرصت های بعدی آن ها را تبدیل به مشتریان محصولات خود نمایند. در این میان ثابت بودن المان های هدیه در اکثریت شرکت ها باعث شده است که بعضا نتوانند از این فرصت ها ان طور که باید استفاده نمایند.

 تیم سرزمین کادو در صدد است تا با همراهی کردن شرکت ها با آماده سازی  هدایای خاصی که براساس نوع مخاطب،نوع مراسم،بودجه شرکت و … طراحی می گردد انها را در رسیدن به این هدف یاری کند.

هدف اصلی از این کار متفاوت شدن شرکت از رقبا و همچنین ورود به قلب و ذهن مشتریان بالقوه و یا تثبیت مشتریان قدیمی می باشد.

هدایای HR(نیروی انسانی)

ما اعتقاد داریم که در راستای یکپارچگی و رضایت در شرکت ها نیاز است که در کنار مزایای مرسوم پرداخت به نیروها المان های دیگری نیز نیاز است تا نیروها حس کنند که شرکت به انها توجه می کند.

این المان ها در دراز مدت باعث می شود تا علاوه بر افزایش راندمان نیروها حس وابستگی و تعلق خاطر ان ها نسبت به شرکت بیشتر شود و این موضوع علاوه بر ایجاد صمیمیت در شرکت باعث می شود در شرایط سخت کاری یا بروز بحران  شرکت ها راحت تر با مشکلات روبرو شوند.

تجربه ثابت کرده است که دادن پاداش های مالی یا پرداخت های نقدی مناسبتی پس از مدتی به صورت عادت در بین کارکنان در می اید و راندمان سابق را نخواهد داشت ولی هدیه دادن پکیج های خاص(ولی نه الزاما گران قیمت) به نیروها علاوه بر ایجاد نشاط در بین کارکنان با توجه به اینکه اگر هوشمندانه انتخاب شود حتی خانواده های آنها را هم درگیر میکند تاثیرات بسزایی در حس تعهد و علاقه نیروها به شرکت دارد.

این هدایا می تواند به مناسبت های مختلف مانند روز زن ،روز مرد،اعیاد، تولد ها و غیره تهیه شوند و طی مراسم های کوچک درون شرکتی فضای خشک و رسمی کاری را به فشایی گرم و دوستانه تبدیل کند و بعضا واحد منابع انسانی از این مراسم برای رفع برخی تعارضات بین واحد ها یا افراد بهره ببرد.

مشتریان سازمانی ما

اسکرول به بالا